Studniska Horse Centrum

Studniska Horse Centrum

Studniska Horse Centrum, działające w zabytkowych budynkach dawnego kompleksu pałacowego, to miejsce oferujące nie tylko jazdę konną lub przejażdżki bryczką, ale również apartamenty do wynajęcia, spokój i możliwość relaksu w zgodzie z naturą.

Dogodne położenie – 8 km od miasta Gorlitz w Niemczech, 10 km do granicy z Czechami, 1 godz. Od Drezna, 2 godz. od Wrocławia, 2,5 godz. od Pragi i 3 godz. od Berlina - daje wiele możliwości zwiedzania.

W ofercie:

- szkółka jeździecka
- jazdy konne
- łucznictwo
- wycieczki bryczką: godzinne, jednodniowe
- pięciodniowe wycieczki bryczką szlakiem pałaców Dolnego Śląska
- bezpośredni kontakt ze zwierzętami (konie, świnie, kaczki, kury)
- prywatny park,
- duży trawnik z przygotowanym miejscem na ognisko, stołem i ławkami
- dwa w pełni niezależne i wyposażone apartamenty do wynajęcia (5-cio i 4 - osobowy)

Przepiękne otoczenie, obcowanie z historią i naturą pozwalają cieszyć się odpoczynkiem zarówno przez parę godzin, jak i parę dni.
Idealny spokój, możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami i zebraniem warzyw wprost z ogrodu pozwalają na relaksujące spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Duży, częściowo dziki park pozwala cieszyć się spacerem, ćwiczeniami na łonie natury lub, po prostu, słuchaniem i podpatrywaniem ptaków.

Codzienne zajęcia z końmi pozwalają poznać tajniki jazdy konnej i opieki nad nimi. W stajniach można umieścić własnego konia, zapewniona jest opieka i ruch dla nich. Wycieczki bryczką można umawiać indywidualnie, możliwe jest również wypożyczenie bryczki na uroczystości rodzinne (np. śluby)
Wciąż rozbudowywana oferta wynajmu przestrzeni użytkowej umożliwia organizację warsztatów artystycznych lub integracyjnych Mile widziani goście indywidualni, możliwość organizowania spotkań grupowych, po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzami

Oczekiwani są goście z Polski i z zagranicy. Obsługa w języku polskim,  niemieckim i angielskim.

Kontakt:
Studniska Horse Centrum
Studniska Dolne 148,
59-975 Sulików
Telefon: (+48) 798 057 544
Lekcje łucznictwa i jazdy konnej na koniach śląskich:
Kasia, fizjoterapeutka zwierzęca (+48) 669 068 139
Przejażdżki bryczką i nauka jazdy: Gary (+48) 798057544
http://www.studniskahorsecentrum.eu/
https://www.facebook.com/StadninaStudniskaEurope

Skip to content